Kalėdinės dovanos su išliekamąją verte

Kalėdinės dovanos tai dovanos labiausiai ieškomos daugelio žmonių. Vieni labiau atsakingai kiti mažiau sureikšmina dovanų dovanojimą per pačias gražiausias metų šventes. Kalėdinės dovanos gali būti įvairios ir daugiau mažiau originalios. Dažnai girdime ,kad kalėdinės dovanos būna laukiamos ir tikimasi to apie ką svajojame visus metus, išpildomos svajonės ir troškimai.

Kaledines dovanos

Kalėdinės dovanos idėjos ieškome iš anksto jau pagalvoję apie konkretų žmogų ir jo svajones. Galima dovanoti praktiškas dovanas kurios bus panaudojamos ir universalios. Tačiau būna dovanų kurios sukelia labai išskirtines emocijas ir šiltus jausmus. Tokios kalėdinės dovanos paliečia žmogų ir prisiminimai įstringa labai ilgam.

Kalėdos tai stebuklų metas, per kurį norisi dovanoti stebuklą ir pačius nuostabiausias emocijas.  Kalėdinės dovanos svarbą nusako ne kaina ar brandas ne tokie paviršutiniški vardikliai palieka gilius įspūdžius o mintis ir idėja, galbūt tai kūrinys kuris susisieja tiesiogiai ar sentimentaliai primena vienokį ar kitokį įvykį, jausmą, akimirką, būvimą, nuotaiką…. nuostabu kai tokie išgyvenimai pasikartoja ar įsiprasmina į konkretų daiktą, tai dar labiau įstringa į pasąmonę…

Dovanos kaledoms

Girdima ir tai jog per dovanų pirkimo įkarštį žmonės įsilieja intensyviai bet neatsakingai, nuperka ir dovanoja kalėdinės dovanos tik tam kad padovanoti, nes reikia dovanoti. O paskui viskas nugula sandeliukuose ir pamirštama nes tas daiktas nebuvo tai ko reikia ar apie ką buvo svajojama. Atmestinumas tai nėra išeitis.

 

Pagalvokime apie dovanas atsakingai ir neatmestinai, dovanokime tai ko norėtumėte gauti patys, tai pats taikliausias dovanų dovanojimo principas.

 

o svajoti reikia visada….

 

Su meile Jūsų SAMANA SAMANA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

4 × 3 =

Parašykite mums per Facebook!