Apie mus

Mes Lietuvos pajūryje….

Samana samana, kūrybos ir dizaino namai, 2019m. duris atvėrė Klaipėdoje.

Palangoje duris atversime jau balandžio mėn. gale

Smagu plėstis ir džiuginti jūsų širdis…

Pas mus susibūrė patys talentingiausi lietuvos kūrėjai, taip pat atradome originalius ir stilingus gaminius kuriančius užsienio dizainerius. Mūsų siūlomas prekių asortimentas platus ir tinkantis visokiausiam skoniui, įvairioms situacijos, ar progoms. Įvairios ir originalios dovanų idėjos, praktiški ir stilingi interjero sprendimai, išskirtiniai ir vienetiniai rankų darbo kūriniai, aksesuarai ir papuošalai, prabangūs rankų darbo atvirukai, paveikslai įvairios stilistikos, žvakės, namų kvapai….

Užsakome interjero detales, baldus, šviestuvus, veidrodžius iš katalogų pagal jūsų individualius poreikius, saugiai atgamename ir perduodama jums kad jūs užbaigtumėte savo mintis ir idėjas interjere, kad jame įsivyrautų harmonija ir vientisumas…

Galvosūkiai- origami konstruktoriai ir 3D dėlionės tai labai originalus ir prasmingas dovanos sprendimas ieškantiems įdomybių…  tai vertinga ir prasminga veikla tarsi projektas kuris skatina ir motyvuoja užbaigti dėlionę | konstrukciją ir džiaugtis nuostabiomis patirtomis akimirkomis. O surinktas objektas tampa išskirtine interjero dekoracija. Kūrybinis procesas tai meditacija, potyriai, užkraunamas teigiamas emocinis fonas ir šiek tiek atitrūkstama nuo ekranų, kompiuterių ir visų socialinių medijų.. Kūrybinis procesas mums gyvybiškai svarbus vystymuisi ir tobulėjimui….

Išmėginkite ir patirkite pačias nuostabiausias akimirkas su mylimais žmonėmis.ūros“

Mielieji, Jūsų patogumui dovanų kuponas  gali  būti įteiktas mūsų jei to negalite padaryti Jūs, o gal gyvenate ne Lietuvoje, tai mielai už Jus įteiksime ir pasveikinsime. Taip pat dovanų kuponą galite užsisakyti mūsų el. Parduotuvėje www.samanasamana.lt su įteikimo paslauga. Dovanų kuponu galima atsiskaityti mūsų elektroninėje parduotuvėje, patogu gyvenantiems kituose miestuose.

Grožį kurkime ir puoselėkime kartu!

 

Mielai kviečiame pas mus apsilankyti,

Mes įsikūrę Klaipėdoje, Bangų g.7

Palangoje | JAU GREITAI!