Apie mus

Samana samana tai visų prima kokybė subtilume. Padovanojamos emocijos atsakingai apgalvotuose dovanų sprendimuose. Siūlome unikalias dovanojimo paslaugas verslams ir Jums mielieji. Padedame parinkti ir surasti tinkamą dovanos sprendimą, pritaikome pakuotes ir lazerio pagalba personalizuojame. Ant įvairaus pobūdžio pakuotės parteikiame įmonių logotipus, sveikinimo žodžius. Taip pat gali būti individualūs vizualai su jūsų pateiktą idėja, ar medžiaga, nuotrauka, piešinių ar kita idėja kuri sušildys. Padedame sumaketuoti, kad išgautume ypatingus ir unikalius dovanos sprendimus kurios padovanos nepamirštamas emocijas. Mes visada jums padėsime ir padarysime viską ką mokame geriausiai.

Apie mus

Pas mus susibūrė patys talentingiausi lietuvos kūrėjai.. Mūsų siūlomas prekių asortimentas platus ir tinkantis visokiausiam skoniui, įvairioms situacijos, ar progoms. Įvairios ir originalios dovanų idėjos, praktiški ir stilingi interjero sprendimai, išskirtiniai ir vienetiniai rankų darbo kūriniai, prabangūs rankų darbo atvirukai, žvakės, namų kvapai.
Organizuojame dovanų rinkinius pagal individualius poreikius ir graviruojame, personalizuojame..

Ypatingi sveikinimo atvirukai

Tai atvirukai lyg meno kūriniai pateikti prabangiose dėžutėse. Jūsų pamėgti ir perkami įvairiausioms progoms. Tokius atvirukus padovanoję kartu įteiksite dalelę šildies ir glėbį jaukumo. Šiuos atvirukus gamina moteris su didele meile ir atsakomybe, visi jie labai išskirtiniai ir unikalūs kūriniai, nei vieno nebūna vienodo ar šabloniško. Tokius kūrinius dažniausiai įsirėmina kaip įsimintiną atsiminimą kuris sentimentaliai primins visas nuostabias šventės akimirkas.

Mielieji, labai patogus ir saugus dovanos sprendimas yra dovanų kuponas prabangiame samaniniame voke. Jūsų patogumui, dovanų kuponą galime įteikti mes, jei to negalite padaryti Jūs, o gal gyvenate ne Lietuvoje, mielai už Jus įteiksime ir pasveikinsime. Taip pat, dovanų kuponą galite užsisakyti mūsų el. Parduotuvėje www.samanasamana.lt su įteikimo paslauga. Dovanų kuponu galima atsiskaityti mūsų elektroninėje parduotuvėje, patogu gyvenantiems kituose miestuose.

Dovanokime pačias nuostabiausias emocijas

Atsakingai parinktos dovanos teikia didžiausią džiaugsmą. Dažnas klientas ieško praktiškų dovanų sprendimų kurios būna lengvai panaudojamos kasdienybėje ir teikia šiltas ir jaukias emocijas… Apsigyvena prisiminimuose ilgam…

Mielieji, Jūsų patogumui, dovanų kuponą galime įteikti mes, jei to negalite padaryti Jūs, o gal gyvenate ne Lietuvoje, mielai už Jus įteiksime ir pasveikinsime. Taip pat, dovanų kuponą galite užsisakyti mūsų el. Parduotuvėje www.samanasamana.lt su įteikimo paslauga. Dovanų kuponu galima atsiskaityti mūsų elektroninėje parduotuvėje, patogu gyvenantiems kituose miestuose.

Origami

Galvosūkiai – origami konstruktoriai ir 3D dėlionės tai labai originalus ir prasmingas dovanos sprendimas ieškantiems įdomybių…  tai vertinga ir prasminga veikla tarsi projektas kuris skatina ir motyvuoja užbaigti dėlionę | konstrukciją ir džiaugtis nuostabiomis patirtomis akimirkomis. O surinktas objektas tampa išskirtine interjero dekoracija. Kūrybinis procesas tai meditacija, potyriai, užkraunamas teigiamas emocinis fonas ir šiek tiek atitrūkstama nuo ekranų, kompiuterių ir visų socialinių medijų.. Kūrybinis procesas mums gyvybiškai svarbus vystymuisi ir tobulėjimui.

Verslo dovanų parinkimas ir pakavimas pagalba individualius įmonės poreikius

Siūlome originalius ir unikalius dovanų pakavimo sprendimus. Padedame parinkti produktus | gaminius pagal įmonės stilistiką, politiką ir stenigiames įgyvendinti visus įmonės poreikius. Dėžutes ir pakuotes gaminame individualiai pagal išmatavimus. Graviruojame, deginame su lazeriu, personalizuojame, užrašome sveikinimo tekstus ir t.t. Patikėkite mums savo rūpesčius o mes juos įgyvendinsime.