Apie mus

Gimtadienio dovanos su meile kūrybai

Samana samana kūrybos ir dizaino erdvėje  susibūrė daugybė išskirtinių ir originalių dirbinių, atrinkti patys geriausi ir nepavaldūs laikui. Puikios dovanų idėjos , gimtadienio dovanos išskirtiniuose pavidaluose. Dovanos tai  aktualiausia tema, daugelis žmonių ieško originalių dovanų, siuvenyrai dovanos su išliekamąją verte. Pas mus dovanos ir dovanų idėjos įvairiausioms progoms ir su giliomis mintimis, paliekama vietos interpretacijai…

Gimtadienio dovanos neturi tendencijų, jos tiesiog nuoširdžios su šiltomis mintimis ir gera aura.. Į žodį “dovanų idėjos” dovanos telpa labai daug: emocija, akimirka, įspūdis, patirtys, prisiminimai, spalvos, mintys, šiluma… Mūsų parduotuvėje parduodami kūriniai turi emociją ir charakterį ir tai tampa puikios dovanų idėjos, kurios teikia džiaugsmą.Prekių pasiūloje turime išskirtinių prekių tai gali būti dovanos , siuvenyrai dovanos su savitu prieskoniu savitiems žmonėms.

Gimtadienio atvirukai populiarėjanti ir paklausi prekė, tai mes įsiklausėme ir atradome analogo neturinčius. Gimtadienio dovanos galima variacija atvirukai su reprezentatyvia dėžute mūsų didžiausias džiaugsmas ir pasididžiavimas. Tiks įvairioms progoms nuginkluos džiugindama sielą, sušildys širdį. Tokie gimtadienio atvirukai palieka pėdsaką ilgam ir lieka įsimintinų prisiminimų.

Gimtadienio dovanos atvirukai ir gimtadienio sveikinimai pas mus neatsiejami, nes pas mus gimtadienio sveikinimai, gražia rašysena, užrašomi su malonumu. Gimtadienio sveikinimai užrašomi Jūsų nuoširdžiais žodžiais arba galima sveikinimo tekstą parinkti iš mūsų sukauptų sveikinimo žodžių archyvo. Mūsų gimtadienio atvirukai laukia Jūsų , mielieji…. Kūrybos ir dizaino namuose gausi prekių įvairovė nuo originalių ir mielų smulkmenų iki išskirtinių gimtadienio dovanos variacijų, siuvenyrai dovanos, interjero detalių, pretenzingų interjero akcentų.

Angelas visokiausioje interpretacijoje ir tradiciniame ir kitoniškame pavidale. Jie mūsų patys mylimiausi ir dominuoja prekių konsepte. Skirtingų dydžių, formų ir faktūrų angelas visada mielas ir suteikia daug džiaugsmo. Angelas galingas ne sustabdo žavingą akimirką ir išlieka prasmingų prisiminimu amžinai. Angelas porcelianinis, angelas medinis, ryškus, taškuotas, su žieminiais rūbeliais, su zuikiu rankose, sėdintis, visada nuotaikingas …. Tai dovanų idėjos tinkančios visiems atvejams ar progoms.

Dovanų kuponas ir gimtadienio sveikinimai su nuoširdžiais žodžiais ir pridėtas angelas – tai tobulas dovanų idėjos derinys. Dovanų kuponas gražioje dėžutėje tai praktiška ir nuostabi dovanų idėjos variacija  skubantiems bei taupantiems laiką ar vartojantiems atsakingai. Tai visapusiškai patogi dovanų idėjos variacija. Dovanų kuponas suteiks žmogui pasirinkimo laisvę ir vietos interpretacijai, savitumo išraiškai, kurios dėka išsirinktas daiktas džiugins daug stipriau. Pas mus žmogus visada ras kažką mielo sau, brangiam žmogui ar namų jaukumui.

Mielieji, Jūsų patogumui Dovanų kuponas  gali  būti įteiktas mūsų jei to negalite padaryti Jūs, o gal gyvenate ne Lietuvoje, tai mielai už Jus įteiksime ir pasveikinsime. Taip pat dovanų kuponą galite užsisakyti mūsų el. Parduotuvėje www.samanasamana.lt su įteikimo paslauga. Dovanų kuponas tai praktiška dovanų idėjos variacija.

Mūsų internetiniame puslapyje rasite papildomų paslaugų pasiūlymus. Esame visapusiškai atsidavę kūrybai, lankstūs ir Jūsų paslaugoms…. Apie papildomai siūlomas paslaugas galite paskaityti čia

Parduotuvėje samana samana siūlomų prekių konseptas labai įvairus. Visi jie turi bendrą vardiklį originalumą.

N.Gogolis pasakęs  “Kūrybai reikia kantrybės, be jos nieko nepasiekiama”

Loginiai žaidimai, žaidimai vaikams tai dėlionės patiems sumaniausiems ir išradingiausiems.  Išskirtiniai žaidimai vaikams pas mus naujiena, bet jie nerealūs… Juos atradome dalyvaudami parodoje vokietijoje. Labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti tokius išskirtinai originalius ir nematytus lavinamuosius žaidimus, dėliones. Jie išskirtini tuom kad lavina atmintį bei ištvermę, padeda susikoncentruoti, o surinktas objektas džiugina ilgam ir puošia interjerą. Ryškios spalvos ir neįprastos formos veikia nuotaikingai. Dėlionės tai tokie loginiai žaidimai vaikams labai reikalingi, tai puiki dovanų idėjos mintis. Tokie unikalūs žaidimai vaikams Lietuvoje atsiradę nesenai, nauja, įdomu ir nematyta. Surinkti vabalai ir gyvūnų galvos tampa išskirtinė interjero dekoracija, akcentas kuris teiks daug gerų emocijų. Tai dovanų idėjos mintis labiausiai tinkanti mažam ir puikiai tiks dideliam. Lavinamieji žaidimai vaikams ir ne tik vaikams, puikiai tiks šiuolaikiškam jaunimui, išradingai šeimai bei senelių ir anūkų prasmingam laisvalaikiui. Tokia dovana paliks neišdildomą įspūdį. Apie loginius žaidimus daugiau informacijos  čia  .

Galite matyti kaip smagiai viskas atrodo šiame video

Mielieji, komunikuokime ir visada rasime geriausią išeitį.

Padėsime sugeneruoti dovanų idėjos mintį

Prisilieskime prie kūrybos ir kūrinių su meile…

Grožį kurkime ir puoselėkime jį kartu!

Mes įsikūrę Klaipėdoje, Bangų g.7