fbpx

Parduotuvės atidarymas !

AtNorime pasidalinti džiugia žinia kad atsidarėme fizinę parduotuvę Klaipėdoje, Bangų g.7. Čia visada galėsite užsukti ir pasikrauti ne tik gera aura bei emocija bet išsirinkti iš gausaus prekių pasiūlos kažką mielo sau ar artimam žmogui.

Parduotuvėje nugulė daugybė autorinių darbų išsiskiriančių savo charakteriu bei originalumu, daugybė  dovanų idėjos variacijų ir interpretacijų, ieškantiems verslo dovanos pas mus tada verta apsilankyti.

Klientai dažniausiai teiraujasi dovanų idėjos, tad atsidarėme dėl Jūsų kad visada žinotumėte kur ieškoti geriausios dovanos

Ieškantiems ir skubantiems geriausias variantas ir labiausiai pasiteisinantis tai dovanų kuponas. Dovanų kuponas tai kai suteikiama pasirinkimo laisvė, o pas mus žmogus visada ras kažką mielo ir džiuginančio.

Verslo dovana tai kai žmogus nori atsidėkoti iš visos širdies miela ir išskirtine dovana, būtent pas mus verslo dovanos idėjų rasite visada.

Dovanų kuponas pateikiamas gražioje dėžutėje ir supakuojamas į fyrminį maišialį, suteiks solidžios dovanos įvaizdį

Taip pat poreikiui esant sugeneravome tokią galimybę kad žmogus gavęs dovanų kuponą galėtų išsirinkti kažką mielo ir atsiskaityti kuponu mūsų el.parduotuvėje, tik dėl Jūsų patogumo, mielieji.

Dovanų kuponas gali būti mūsų įteikiamas, jei tarkim Jūs gyvenate ne Lietuvoje mes puikiai galim nudžiuginį Jūsų brangų žmogų gražiu sveikinimu ir įteikti dovaną.

Gimtadienio atvirukai pas mus taip pat labai ieškoma ir perkama prekė, todėl ir gimtadienio sveikinimai pas mus vietoje užrašomi gražiu raštu, Jūsų žodžiais arba  parinktu tekstu….

Dovanu idejos klaipedoje
Parduotuvė, Bangų g. 7, Klaipėda
Dovanu idejos klaipedoje
Dovanu idejos klaipedoje
Parašykite mums per Facebook!
Mūsų svetainė naudoja slapukus (cookies). Jei sutinkate su šiais slapukais ir privatumo politika, spauskite „Sutinku“.