Gimtadienio sveikinimai – tai tampa vis didesnė dilema…

Gimtadienio sveikinimai tai kiekvieno kasdienybėje vykstantis veiksmas. Vis dažniau klausiame ką padovanoti, kaip nudžiuginti ar nustebinti?

Gimtadienio sveikinimai dažnai pavirto pinigine išraiška, tačiau šiais laikais tokie gimtadienio sveikinimai prilygsta atmestinam požiūriui į artimą žmogų. Reiktų atsižvelgti į žmogų i jo interesus, pomėgius, hobį ir kitus dalykus ir atsakingai pagalvoti apie dovana.

Sveikindami mes apdovanojame dalelę savęs ir savo minčių bei linkėjimų. Mūsų kūrybos ir dizaino namuose rasite daugybę dovanų idėjų. Gimtadienio sveikinimai taps lengvesniu galvosūkiu. Ypatingi atvirukai sukurti Klaipėdos dailininkės neša šventinių linkėjimų nuotaiką, puokštę pozityvumo ir išlieka prisiminimuose ilgam. Gimtadienio sveikinimai džiovintų ir dekoruotų gėlių kompozicijoje, nuostabi dovanos mintis.

Saikingai ir skoningai gėlių dekoras pateiktas ant atviruko, jis tampa stebuklingai šiltu kūriniu. Viskas išbaigta iki paskutinės detalės, į komplektaciją įeina dėžutė kuri suteikia išbaigtumo ir prabangos jausmą. Tokie gimtadienio atvirukai- Pasakiška dovanos idėja , nes atradus tokius šiltus kūrinius su išliekamąją verte ,gimtadienio sveikinimai taps dar malonesniu reiškiniu…

Atvirukai

Gimtadienio sveikinimai

Skoningi ir subtilūs kūriniai visada yra labiau vertinami nei atmestinai išrinkta dovana. Gimtadienio atvirukai su šilta ir jaukia žinute nustebins ir nudžiugins, bus įvertinamas Jūsų rafinuotas skonis ir puikus pasirinkimas.

Pas mus rasite kitos autorės tapytus medinius paveiksliukus ar korteles su šiltais žodžiais ir frazėmis kurios tinka šventėms ir žmonėms su jausmais. Gimtadienio atvirukai pas mus ypatingai išskirtini. Visada užsukę rasite dovanų idėjų bet ir nuostabiausias atvirutes.

Gimtadienio atvirukai
Gimtadienio sveikinimai
Gimtadienio sveikinimai
Gimtadienio sveikinimai
Gimtadienio sveikinimai
Gimtadienio sveikinimai

Su šilčiausiais linkėjimais

Jūsų samana samana

 

Atsakingai žvelkime į dovanas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nineteen − 1 =

Parašykite mums per Facebook!